Animované obrázky

Animované obrázky

Animované obrázky jsou takové, které se hýbou. Historie animovaného obrázku sahá daleko do minulosti. Samozřejmě, že se tehdejším obrázkům neříkalo animované, ale i tak trochu připomínaly ty současné.

Animované filmy – hýbající se obrázky

Určitě si každý z vás vzpomene hned na několik animovaných filmů, které mu uvízly v srdci (mrkněte i na love obrázky). Co třeba Shrek nebo Úžasňákovi napadá vás další? Mě napadá třeba [Ratatuj]. Kouzlo těchto filmů spočívá v přívětivosti k divákovi. Může na ně jít celá rodina a animace je budou bavit a pokud ne, můžete se podívat třeba na kreslené obrázky. Malí si užijí zábavy, což se dá o těch starších také říci a staří uvidějí šťastné mladé, kterým se líbí animované obrázky. Určitě na nějaký takový animák zajdětě.

Animované obrázky v seriálech

Výčet nejslavnějších animovaných seriálů:

  • Simpsonovi
  • Futurama
  • Pokémon
  • Digimon
  • Tom a Jerry
  • Pocahontas

Kde se vzala animace

Historie animovaného filmu (animovaného obrazu) začala v letech okolo 1890. Ještě v éře němého filmu. První aminovaný film vytvořil Charles-Émile Reynaud, vynálezce animačního systému, který promítal 12 obrázků (určitě se nejednalo o graffiti obrázky). Doba pokročila v roce 1892 byla v Paříži uspořádána výstava animovaných obrázků, kterých bylo v jednom záběru už 500! (Zdroj wiki.)

Čeká Vás den D a Vy přemýšlíte, kde najít ten nejlepší svatební salon? Praha je plná všelijakých svatebních agentur, ale jen jedna může být ta nejlepší! Neváhejte a kontaktujte svatební centrum Le Rêve, které Vám splní Vaše sny!

Animované obrázky – ukázky

animovane-obrazky-slunceanimovane-obrazky-andel

animovane-obrazky-kone