Kreslené obrázky

Kreslené obrázky

Kreslené obrázky vycházejí ze slova kreslit, jak je každému jasné. Jedná se o obrázky, které byly většinou kresleny tužkou nebo jiným výtvarným způsobem. Většinou se jedná o černo-bílé kresby.

Původ komixu – kreslených obrázků

Komixy (kreslené obrázky) jsou malé vytištěné knížky, jejichž historie se začala psát v šedesátých letech ve Spojených státech amerických (v době kdy vznikaly i graffiti obrázky). Vznik je blízce spjat s vlnou hippie, která v té době vznikala. Největší komunita se okolo kreslených obrázků vytvořila v San Franciscu, ale celé hnutí fungovalo i v New Yorku, Chicagu nebo Texasu. Dokonce se dostalo až do Kadany. Všem těmto lidem se líbily animované obrázky. (Takto to tvrdí wiki.)

Mainstreamové komixy byly klasicky produkovány teamem lidí, zatímco undergroundová vydání měl na svědomí většinou jeden autor, který se o vše staral naprosto sám (jednalo se o jeho lásku, můžeme hovořit o love obrázcích). Takovémuto tvůrci trvalo dlouhou dobu než se z něho stal uznávaný komixák – kreslíř kreslených obrázků.

Jen ten nejlepší svatební organizátor dokáže pro své klienty udělat cokoliv! Kromě dokonalého cateringu dokáže zajistit nádherné prostředí a dekorace, i další důležité věci, jako zábava pro Vaše hosty!

Kreslené obrázky – ukázky

kreslene-obrazky-2kreslene-obrazky-1kreslene-obrazky-3