Love obrázky

Love obrázky

Love (neboli láska) je krásná. K těmto emocem patří jistě i obrázky. Fotečky zamilovaných, obrázky srdíček, západy slunce a jiné. Všechno dohromady love obrázky.

Definice “love”

Víš jak vědci vysvětlují lástku? Love je souhra emocí a okolností v našem těle. Samotné slovo love může mít víc významů. Jedním z nich je postoj, další jsou pocity. Love obrázky můžeme chápat jako emotivní obrázky, které udělají druhému jistě obrovskou radost (mohou být podobně jako graffiti obrázky, také vyjadřují jakési přesvědčení). Taková fotečka nebo animace dokáže říci víc než desítky slov. (Je to trochu ohraná formulace lásky, ale je to tak.)

Zvláštním typem lásky je neosobní. Jedná se o vztah k např. k zemi, k pravidlům nebo určitým hodnotám. Stejnou love mají i dobrovolníci, kteří pomáhají nemocným dětem. Mají k nim určitý vztah, který by se určitě dal vyjádřit love obrázkem (nebo animovaným obrázkem, případně kresleným obrázkem).(Via. wiki.)

Každá nevěsta touží být nádherná a obdivovaná všemi přítomnými. I Vy jistě chce být krásná. Svatební vizážistka svatebního centra Le Rêve dopomůže k Vaší kráse, kterou Vám budou všichni přítomní závidět! Splňte si své sny!

Love obrázky – ukázka

love-obrazky-srdcelove-obrazky-srdicka2obrazky-love-srdicka